Aastakokkuvõte

Rollimänguaasta hakkab ühele poole saama ja vaja tibud üle lugeda.

Kirjutas Irve

Sisalik sai aastaseks, samuti hakkab läbi saama päris-aasta ja miks mitte teha väike kokkuvõte.

Sisalikust

Sisaliku meeskond on suutnud enam-vähem ilmuda ja meeskond on teinud väga tubli töö. Sama hooga Sisalik paraku jätkata ei suuda ja pole ehk ka vaja. Suurem eksperiment on läbitud ja edasiminek toimub teises tempos ja teiste meetoditega.

Siinkirjutajal on ühtlasi vaja tegeleda doktorantuuriga, lohistada internetikasutajate MTÜ liikuma, luua omamütoloogilisele rollimängule vundament ja korraldada ära see ärajäänud rollimängude teemaline näitus.

Sisalik pilli kotti ei pane ja jätkab larbiteadete edastamist ja artiklite pakkumist vabama graafikuga. Ilmumispäevaks saab edaspidi ilmselt esmaspäev, sest see sobib graafikusse paremini. Iga nädal kirjutamine on koormus, aga üle nädala on lausa meeldiv ja ega ma ka algses plaanis tihemini kirjutada ei soovinud.

Tähistamine toimub Tartus reede õhtul kuskil kohas, mis kommentaarides välja pakutakse. Ilmselt kuskil üheksast. Teen välja kõigile kaasaaidanutele, kes oma nina näitama juhtuvad.

Aastakokkuvõttest

Rollimänguaasta avalik külg koosneb suuresti larpidest ja neid oli õnneks pea sama palju kui eelmisel aastal. Aasta algas lumemölluse Juunioriga (sealjuures kiidaks mõlema mängu rekvisiidiosakonda); ei tasu unustada poliitikateemalist Suusabaasi mängu kui näidet kaasajast; särasid ka huvitavad eksperimendid nagu Kustuvad päikesed, mis proovisid retrofuturistliku ulme võimalikkust (seda lausa kaks korda), Arda Tähtede mäng, mis katsetas olustikularbi olemust. Kahele mängule mittejõudmist kahetsen: Õudne Tartu ja Yoka Piraadid. Varjusurmast kerkis ka Erien, mis oli mäng, mille algus ja lõpp-punktid olid ühed paremini teostatud üldse. Kui keegi oluline mainimata jäi, vabandan.

Tahaks isegi öelda, et larpide suhtes oli väga hea aasta: vaadates eelmise aasta mängude nimekirja ja võrreldes tänavusega, oli meil väga palju huvitava kiiksuga üritusi ja korraldajad on olnud tõesti tublid.

Oleksin tänulik kui mõtleksite, mis eelmise aasta juures meeldis, mis mitte. Mida võiks plaanida järgmiseks aastaks?

Parandus: 22 korda ei kärise; miskipärast oli tekst meeletult mitmekordne.

 • Reedel olevat tüki aja kõige pöörasemat ilma oodata, seda eriti Lõuna-Eestis.

  =)

  Plaan Tartusse minna oli nagunii ja kui ma kohale jõuaksin, siis heal meelel tähistaks ju Sisalikkugi – aga v-o ei raatsi-jaksa end õue sundida, kui tuul ning tuisk pikali hakkavad lükkama.

 • Ma praeguse enesetunde järgi olen haige homme, või siis kui mitte seda, siis asun salsapeol, mida orgunnin. Seega, väga tahaks teiega olla aga ei saa…

  Aastamuljed siis kui parem hakkab. Irve loetelule lisaks veel kaks Saatuse Radade mängu, millest teine igatahes meenutamist väärt on.

 • Mul on praegune mõte kuskil üheksast esialgse plaaniga Nott (ma tean, et hilja, aga seitsmest on koosolek).

  Kui keegi tulla plaanib võib telefoneerida/sõnumdada 56463800, et teaksin võimalikest tulijatest ja et saaksin võimalikest kohamuutustest teavitada.