Autorid

Jaagup Irve: on rollimänguga tegelenud aastast 1997, ta alustas juturollimänguga kuid jõudis hiljem ka larpidele. Tema esimene katse Eesti rollimänguelu paremaks muuta avaldus klassikaks muutunud artikli Larp: Kuidas? kirjutamisega. Poolkogemata Dragon.ee administraatoriks saanuna on ta aastast 2002 olnud üks sealse foorumielu jälgijaid ning toimetajaid. Korraldanud paar larpi ja  Rollimängukogukonna paremaks teenimiseks tekitas 2009 aastal Lohewiki ning Sisaliku blogi.

Attila: 2004 aasta kevadiste eksamite ajal igavledes sattus Marten Laur Dragon.ee foorumisse ning vaimustus rollimängudest. Olude sunnil jõudis ta larbile alles aasta hiljem ning on sest ajast peale käinud hästi erinevatel mängudel, osasid aidanud korraldada ning paar larpi ka ise eest vedanud. Fooruminime järgi tuntud kui Attila.

Ghostwizard: Kunagi ammu juhtus Marko Rasin lugema ühtteist rollimängudest ja on alates 2003 detsembrist tegelenud aktiivselt larbi ja 2005 sügisest saadik lauataguste rollimängudega. Samuti korraldab ta Saatuse Rajad mängusarja.

Logerin: Madis alustas rollimängudega juba väikesest peast, õige hoo aga said need hobid sisse kuskil 2001 aastast. Alates sealt on ta korraldanud mitmeid rollimängudega seotud üritusi (Juniorlarpe, Kõrtsilarp!, Rollimängijate kokkutulekud, URU mängulaagrid, jt) ja osalenud lugematutel teistel, püüdes alati kogukonda läbi uute ideede ja nende teostuse edasi viia.

Sentius: Rollimängudega puutus Erkki Tikk kokku 1999 aastal, Tartu rollimänguklubis BFN (Balti Fantasy Naba, seda juhtis siis Lemmit Toomet). Sellest ajast peale on Erkki olnud mitmeti seotud kõiksuguste rollimänguliste teemadega (Rollimängijate kokkutulekud, Kõrtsilarp, drägonilaagrid, Mütofesti sepikoda). Ta oli 2000. aastal BFNi taasasutaja ning viis läbi ka esimese drägoni välilaagri (2000 suvi, Meenikunno). Erkki hoolib tänaseks päevaks rollimängurite seltskonnast ja laulujorust vaata et rohkemgi, kui mängust endast, olles siiski tihedalt seotud mitmete täringupõhiste mängude ja švamm-mõõkamistega. Erkkil on kompulsiivne häire larpil nugiste küttimise suhtes.

Hoarmurath: Mona Hakomaa esimene larp toimus hoopiski 2003. aastal Soomes. Huvi rollimängude vastu oli tekkinud juba varem, aga metsas kostüümis ringijooksmine sai siiski kõige meelepärasemaks tegevuseks. Alates 2006. aastast on ta tegelenud ka larpide korraldamisega, hetkel on tema juhtimisel toimumas kaks erinevat larpisarja ning ta ei plaani veel nii pea lõpetada. Larpide kõrvalt tegeleb ta ka väikest-viisi kirjutamisega.

Hulkur tutvus rollimänguga 1996. aastal ning mõned aastad hiljem ka larbiga olles nii mängija kui ka korraldaja Panicu koosseisus. Alates 2005 aastast on põhirõhk kandunud taaskehastamisele Lonkava Hundi Koja liikmena.